خوش آمدید

انصراف آیت الله صفایی بوشهری و تبادار از چهره ماندگار

دو گزینه معرفی شده شورای اسلامی شهر بوشهربرای تجلیل به عنوان چهره های ماندگار در اقدامی جداگانه ضمن انصراف ،از این شورای خواستار معرفی نخبگانی جدید شدند.


به گزارش ساحلی به نقل سوک ، دو گزینه معرفی شده شورای اسلامی شهر بوشهربرای تجلیل به عنوان چهره های ماندگار در اقدامی جداگانه ضمن انصراف ،از این شورای خواستار معرفی نخبگانی جدید شدند.

بر اساس این گزارش ، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و مهندس تبادار استاندار اسبق بوشهر و مدیرعامل جدید شرکت فرودگاه‌های کشور در نامه های جداگانه ای ضمن تقدیر از برگزارکنندگان هفته بوشهر ، انصراف قطعی خود به عنوان چهره ماندگار را اعلام کردند .

 آیت الله صفایی بوشهری در شرح این نامه که در پایگاه خبریش قرار داده ؛ آورده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک ریاست شورای شهر بوشهر  و اعضای  گرامی  آن  شورا (ایدهم الله تعالی )

با سلام و عرض ادب

حسب تقاضا و تذکر شفاهی حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به آن ریاست محترم و اعضای گرامی درباره معرفی دیگر شخصیت های ارزشمند روحانی استان به عنوان چهره ماندگار، حضرت آیت الله صفایی بوشهری طی تماسی مجدداً ضمن تشکر و حسن ظن آن گرامیان مجدّانه خواستار معرفی بزرگان استان همانند شهید گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین عاشوری (رضوان الله تعالی علیه) و حضرات آیات و اعاظم روحانیت که در خدمت اسلام و نظام مقدس اسلامی هستند می‌باشند. و اعلام داشتند که بنده در خدمت مقام معظم رهبری (دامت برکاته العالیه) و مردم عزیز و گرانقدر و ولایتمدار استان بوشهر می‌باشم و همین توفیق برای بنده جای بسی شکر و سپاس است.

یعقوب بهمنیاری
مدیر اجرایی دفتر نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر


مهندس تبادار نیز در یک نامه جداگانه به شورای اسلامی شهر بوشهر آورده است :

بسمه تعالی
رییس محترم شورای اسلامی شهر بوشهر
با سلام و احترام
ضمن تبریک روز بوشهر به همه بوشهری های سرافراز و دوست داشتنی، خداوند بزرگ را سپاسگزارم که مرا در مسیر خدمت و خدمتگزاری به مردمی قرار داد که همواره با قدرشناسی و تکریم خادمان خویش، متانت و بزرگ منشی خود را به اثبات رسانیده و عزم و اراده اینجانب را در خدمت به مردم کشور و استان زرخیر و دلیرپرور عرصه های جهاد و شهادت صدچندان نموده است.

اینجانب ضمن تشکر و تقدیر از تلاش های همه کسانی که دل در گروه پیشرفت و تعالی این استان با پیشینه های افتخار آمیز دارند و دست اندارکاران "ستاد بزرگداشت روز بوشهر" و بخصوص اعضای محترم شورای اسلامی شهر بوشهر که این فرزند کوچک خود را لایق عنوان "چهره ماندگار" و تقدیر دانسته اند، با کمال تواضع و اذعان به وجود چهره های برجسته و ممتاز فرهیخته در استان شهیدپرور بوشهر، به آگاهی می رساند ضمن عرض پوزش به دلیل مشغله کاری، موفق به حضور در مراسم نخواهم بود.

معهذا برخود لازم می دانم از لطف و بلندنظری جنابعالی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بوشهر، فرهیختگان و سایر دست اندرکاران و همه مردم عزیز بوشهر صمیمانه تشکر نمایم.


  • 681 بازدید
  • 0 نظر