خوش آمدید

انتصاب 2 مدیرکل در استان بوشهر :

انتصاب 2 مدیرکل در استان بوشهر :حجت الاسلام ابراهیم تشکری به عنوان مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر و محمدحسين دلشب نیز به عنوان مديركل محيط زيست استان بوشهر منصوب شدند.

حجت الاسلام ابراهیم تشکری به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر منصوب شد.

به گزارش جنوب نیوز، در حکمی از سوی حجت الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، حجت الاسلام تشکری به عنوان مدیرکل جدید این اداره در استان بوشهر منصوب شد.

از سال 90 تاکنون محمد حاجی زاده عهده دار مدیرکلی بنیاد شهید استان بوده و قرار است جای خود را به حجت الاسلام تشکری دهد.

 


ابراهیم تشکری متولد 1345 در شهر بوشهر و دارای تحصیلات سطح 2 حوزوی می باشد. وی از رزمندگان سالهای دفاع مقدس بوده و معاونت فرهنگی بنیاد جانبازان بوشهر به مدت 6 سال، رییس امور فرهنگی بنیاد شهید استان تا سال 87 و مشاور مدیرکل بنیاد شهید استان از سال 88 تاکنون از سوابق وی می باشد.

حجت الاسلام تشکری رییس هیات امنای هیات فاطمیون بوشهر می باشد که برنامه های این هیات در مناسبت های مذهبی با اسقبال شهروندان خصوصا جوانان مواجه می شود.

مدير كل محيط زيست استان بوشهر نیز تغيير كرد

طي حكمي از سوي معصومه ابتكار ، معاون رييس جمهور و رييس سازمان محيط زيست كشور مدير كل جديد محيط زيست استان بوشهر منصوب شد.

بر اساس اين حكم محمد حسين دلشب بعنوان مدير كل جديد محيط زيست استان منصوب و از خدمات سيد اصغر مطهري تقدير شده است.

اصغر مطهري كه مديريت محيط زيست استان فارس را نيز در كارنامه خود دارد از خرداد 90 عهده دار اين مسئوليت در استان بوشهر بوده است


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 25 اسفند ماه 1392
  • 712 بازدید
  • 0 نظر