خوش آمدید

انتصاب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

انتصاب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکامی جداگانه ۱۰ سرپرست واحدهای این دانشگاه را در سمت‌های خود ابقا و رئیس واحد بوشهر و سرپرستان واحد گرمی و محلات را منصوب کرد.

،رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکامی جداگانه ۱۰ سرپرست واحدهای این دانشگاه را در سمت‌های خود ابقا و رئیس واحد بوشهر و سرپرستان واحد گرمی و محلات را منصوب کرد.

حمید میرزاده در این احکام، محمدرضا یوسفی به عنوان سرپرست واحد بهبهان، ابوالقاسم میرحسینی به عنوان سرپرست واحد میبد، قاسم کریمی به عنوان سرپرست واحد دلوار، دکتر کاظم شریعت‌نیا به عنوان سرپرست واحد آزادشهر و حسن اکبری به عنوان سرپرست واحد دلیجان را در سمت‌های خود ابقا کرد.

همچنین دکتر محمود دهقانی اشکذری به عنوان سرپرست واحد اشکذر، دکتر حسین‌علی لازمی سخویدی به عنوان سرپرست واحد بافق، دکتر عباس علوی‌راد به عنوان سرپرست واحد ابرکوه، علی‌اصغر محمدی به عنوان سرپرست واحد بردسکن و دکتر محمدرضا جواهری تفتی به عنوان سرپرست واحد تفت با حکم میرزاده در سمت‌های خود ابقا شدند.

او به استناد مصوبه جلسه 751 مورخ 11 شهریور 93 شورای انقلاب فرهنگی و ابلاغیه شماره 93/12017/دش مورخ 10 آذر 93 ریاست شورای انقلاب فرهنگی، دکتر یوسف قیصری را نیز به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی،محمد فیضی زنگیر و بهرام عابدی را هم به عنوان سرپرستان واحد گرمی و محلات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب و از خدمات روسای قبلی قدردانی و تشکر کرد.
میرزاده در این احکام ابراز امیدواری کرده است تا این افراد با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشند.

علی‌اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت امنای استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان نیز در حکمی حمید سرحدی را به صورت موقت منصوب کرد و تا 3 ماه دیگر تمامی امور واحد بم را به اوسپرد.

همچنین حسین منوری با حکمی از سوی محمدمصطفی دعاگویی، سرپرست مرکز حوزه ریاست و مرکز روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مدیرکل رسانه و اطلاع‌رسانی مرکز روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 16 دي ماه 1393
  • 682 بازدید
  • 0 نظر