خوش آمدید

انتخاب یک فرماندار تنگستانی خواسته بحق مردم تنگستان است

محمدپاکدل فعال سیاسی شهرستان تنگستان:

سهم تنگستان در تربیت نیروی انسانی لازم جهت مسوولیت فرمانداری در بدنه وزارت کشور و دیگر مسئولیت های عالی در استان کجاست؟

به گزارش خبرساحلی، بمناسبت روز خبرنگار محمد پاکدل فعال سیاسی شهرستان تنگستان با خبرنگاران  شهرستان تنگستان دیدار و از این قشر تجلیل نمود.

ایشان در این نشست بیان نمود :شاید اصلی ترین مطالبه مردم که باعث پیشرفت تنگستان و بخش ساحلی و مرکزی می شود تربیت نیروی انسانی است.

ایشان افزودند از استاندار شریف بوشهر تمنا داریم از همراهان وهم باوران دولت تدبیر در تنگستان اسفاده شود. آیا شایسته نیست استاندار محترم از حامیان دولت تدبیر و امید جهت انتخاب شخصی توانمند برای سکان فرمانداری مشورت و نظر خواهی داشته باشد،ما اصراری به بومی گرایی نداریم چونکه شعار ما شایسته سالاری هست. و اگر هر فرد توانمند که برای فرمانداری انتخاب شود با افتخار از‌ وی حمایت می کنیم. زیبنده است تکلیف فرماندار تنگستان هرچه زودتر مشخص شود.

پاکدل بیان کرد: دوستان بر نامه ریزی و بودجه استان مشخصا اعلام کنند برای احداث وتوسعه زیرساخت های تنگستان چه برنامه‌ی پیش بینی کرده اند و چه بودجه‌ی در نظر گرفته اند؟ بفرمایند نقش و جایگاه شهرستان تنگستان در توسعه استان چیست.؟

وی افزودند:بحث اشتغال و بیکاری در سطح تنگستان بیداد می کند ، همینطور معضل آب شرب در خط ساحلی که احساس میشود با وجود دریا مردم شریف انجا مورد کم مهری قرار گرفته اند.

ایشان خاطرنشان کرد:از مسؤلین و بزرگان تنگستان از جمله ائمه جمعه اهرم و دلوار ،دو مرد شریف و محبوب خواهش میکنیم که بین مردمان ساحل و بخش مرکزی تنگستان رفاقت بیشتری بوجود آورند تا امید همدلی وهمبستگی بر جامعه تنگستان فراگیر شود.

وی در پایان افزود: پای درخت این انقلاب خون های زیادی ریخته شده که دشمنان و بدخواهان منتظر هستند که فاصله مردم و مسؤلین ،مردم و حکومت ،مردم و انقلاب زیاد شود و تخم نامیدی در جامعه گسترش دهند. ولی بدانند که به فرموده رهبر عزیزمان آینده‌ ومسیر انقلاب روشن است و نباید از ارزشهای انقلاب و ولایت فاصله بگیریم.

ایشان باتوجه به اهمیت و نقش خبرنگاری در جامعه افزود: از خبرنگاران خواهش میکنیم در این برهه زمانی که مسائلی چون گرانی و بیکاری ابزار دشمنان جهت ایجاد نامیدی در جامعه شده اند ،به صحنه بیایند و امید به جامعه تزریق کنند‌.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 22 مرداد ماه 1397
  • 309 بازدید
  • 0 نظر