خوش آمدید

امنیت ایران چیزی شبیه معجزه است

امنیت ایران چیزی شبیه معجزه است


فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وجود ناامنی ها در اطراف کشورمان گفت: با وجود تهدیدات امنیت کشور چیزی شبیه معجزه است.

  سردار احمدي مقدم در اين مراسم ضمن تبريک فرار سيدن ولادت باسعادت حضرت امام رضا (ع) امام هشتم شيعيان طي سخناني گفت: رمز موفقيت ما تمسک به ولايت اهل بيت است و بايد همت خود را مضاعف کنيم تا بتوانيم مشکلات را حل کنیم.

وي با تأکيد بر اينکه دشمنان با هزينه هاي گزاف،ترويج مواد مخدر و جريان هدايت شده فساد اخلاقي تلاش مي کنند امنيت و آرامش را از ما بگيرند،تصريح کرد:خوشبختانه نيروهاي مسلح کشورمان در آمادگي کامل به سر مي برند و اجازه نخواهند داد دشمنان خللي در امنيت ايران اسلامي بوجود آورند.

احمدی مقدم گفت: بايد بدانيم رمز سربلندي  ايران در دنياي پرآشوب و متلاطم امروز كه در دست ظالمان و مستكبران گرفتار است پيروي از ولايت فقيه است و ما در زير سايه پرچم ولايت توانسته ايم به توفيقات بزرگي دست يابيم و با وجود همه مشكلات و اشكال تراشي ها به حركت خود ادامه دهيم، مسيري كه با خون سرخ شهداي عزيز در امتداد راه ابا عبدا... الحسين (ع) و عاشور است و راه آزادگي و استقلال و پيروزي بر زورگويان است. در واقع رمز اصلي موفقيت ما تمسك به ولايت اهل بيت عصمت و طهارت (ع) و ولايت خداست و اين كه نبايد در برابر هيچ كس جز خداوند سر فرود آورد چرا كه كوتاه آمدن در برابر دشمنان چيزي جز ذلت و خواري براي ما در پي ندارد.

فرمانده نيروي انتظامي افزود: سختي ها، بلاها و مشكلات ابزاري است براي ارتقا و سربلندي ما و بعد از 35 سال توطئه و فشار دشمنان، امروز خودشان اعتراف مي كنند نتوانسته اند نه تنها جمهوري اسلامي را مهار كنند بلكه نفوذ ايران در دل ملت هاي دنيا رو به افزايش است.اين در حالي است كه امروز در شرق و غرب كشور ما مشكلات و ناامني هاي زيادي وجود دارد كه مقياس منطقه اي و جهاني دارد. جريان مواد مخدر كه عمده اين مواد در افغانستان توليد مي شود و حضور تروريست ها در كشورهاي همسايه كه دست پرورده قواي استكباري هستند اين ناامني ها را تشديد مي كند و در دل اين همه آشوب و آشفتگي، امنيت، آرامش و ثبات در ايران چيزي شبيه به معجزه است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به كسب امتيازات بسيار خوبي كه فرماندهي انتظامي خراسان رضوي در بازرسي هاي نظارت ستادي اخير كسب كرده است گفت: خراسان رضوي به بركت وجود بارگاه ملكوتي ثامن الحجج (ع) و مسافرت حدود 30 ميليون زائر در ايام مختلف سال به پايتخت معنوي ايران، مرزهاي طولاني و همسايگي با كشور هاي ناامن از اين شرايط ويژه برخوردار است و نيازبه خدمات رساني شايسته و بايسته به زائران و مجاوران بارگاه ملكوتي رضوي وظيفه اي سنگين و خطير است كه به حول و قوه الهي و به پشتوانه همكاري آگاهانه شهروندان قانون مدار و هماهنگي تمامي سيستم ها، امروز شاهد هستيم كه اين استان از امن ترين استان هاي كشور است و امنيت بسيار مطلوبي دارد.

احمدي مقدم گفت: هم اكنون با رشد و تعالي مورد نظر فاصله داريم اما گام هاي موثر و بسيار خوبي نيز در اين مسير برداشته ايم و با تمهيدات خاص و ويژه در زمينه مديريت و ساماندهي ترافيك، مبارزه با سرقت، جريان قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ، افزايش و تقويت خدمات انتظامي به مردم و ... در صدد هستيم بهبود رواني ايجاد و آسايش و امنيت را نهادينه سازيم. وي در بخش ديگري از اظهارات خود به طرح نهضت عمراني نيروي انتظامي كه برنامه ششم را هم در برخواهد گرفت اشاره كرد و گفت: در اين راستا، ساخت محل جديد ستاد انتظامي استان و ستاد مرزباني خراسان رضوي و همچنين ساخت و تجهيز اماكن جديد نيروي انتظامي از مهم ترين برنامه هاي ما در خراسان رضوي است.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 15 شهريور ماه 1393
  • 560 بازدید
  • 0 نظر