خوش آمدید

امسال برای سارقان سالی سخت است.

سال 93 برای سارقان سال سختی است/ بوشهر درمقابله با جرائم خشن خوش درخشیده


جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: امسال برای سارقان سالی سخت است و تمام نقاط برای مجرمان ناامن می‌شود.

به گزارش «خبرساحلی» به نقل از  مهر، سردار احمدرضا رادان ظهر دوشنبه در بازدید از قرارگاه پلیس در بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی برای مقابله با مجرمان در نقاط مختلف کشور صورت گرفته است و در زمینه ارتکاب جرایم شاهد کاهش و در زمینه کشفیات جرایم شاهد افزایش هستیم.

وی ادامه داد: تلاش‌های ما در سال جدید نیز به صورت جدی‌تری دنبال خواهد شد و تلاش می‌کنیم تا همه مناطق را برای مجرمان ناامن کنیم و بی شک امسال سالی سخت برای سارقان و مجرمین خواهد بود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اقدمات صورت گرفته در استان بوشهر برای مقابله با جرایم خشن اشاره کرد و افزود: استان بوشهر در این زمینه خوش درخشیده است و شاهد افزایش میزان کشفیات جرایم خشن هستیم.

امسال افزایش امنیت اخلاقی را به صورت ویژه در دستور کار داریم

وی همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای کاهش میزان جرایم خرد در استان بوشهر، تصریح کرد: با تلاش های صورت گرفته در این زمینه امار حاکی از کاهش این نوع جرایم و افزایش امنیت در استان بوشهر است.

سردار رادان با شاره به کاهش 12 درصدی تصادفات، خاطرنشان ساخت: با اجرای طرح نوروزی شاهد کاهش 45 درصدی جرائم در استان بوشهر هستیم.

وی تاکید کرد: امسال افزایش امنیت اخلاقی را به صورت ویژه در دستور کار داریم و در راستای تأمین امنیت مرزها، مقابله با خرده‌فروشان مواد مخدر، مبارزه با سوداگران مرگ و سارقان خرد نیز برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است که حضور در بین گردشگران بوشهر، حضور در شورای معاونین فرماندهی انتظامی استان بوشهر و حضور در ایستگاه مشاوره پلیس بوشهر از دیگر برنامه‌های جانشین فرمانده نیروی انتظامی در بوشهر بود./


  • 829 بازدید
  • 0 نظر