خوش آمدید

امام جمعه دلوار:دستیابی به توافق خوب و جامع هسته‌ای بعید است

امام جمعه دلوار:دستیابی به توافق خوب و جامع هسته‌ای بعید است


  امام جمعه دلوار گفت: با خباثتی که از کشورهای غربی سراغ داریم دستیابی به توافق خوب و جامع هسته‌ای بعید به نظر می‌رسد.

 
 حجت‌الاسلام علی زاهددوست ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر دلوار اظهار کرد: بزرگ‌ترین موضوعی که در مسئله سبک زندگی اسلامی مورد توجه است موضوع ازدواج و انتخاب شریک زندگی از دیدگاه دین است.
وی بیان کرد: نمایش واقعی سبک زندگی اسلامی در خانواده نورانی حضرت علی (ع ) و حضرت زهرای مرضیه (س) وجود دارد که الگوی تمام عیار برای پیروان آنها محسوب می‌شود.
 
امام جمعه دلوار با اشاره به 29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت عنوان کرد: حرکت آزادی‌خواه ملی شدن نفت سرآغاز حرکت‌های آزادی خواهانه در کشور شد.
 
وی همچنین با قدردانی از فعالیت‌های فرهنگی در ایام نوروز توسط هیئت مذهبی و توسط شهرداری از عموم مردم خواست نوروز را فاطمی و با رعایت شئونات این ایام گرامی بدارند.
 
زاهددوست با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: دشمن در این مذاکرات تابلوی هسته‌ای بدست گرفته اما در واقع اگر مسئله هسته ای هم حل شود از راه دیگری وارد می‌شود و ملت ما را تحت فشار قرار خواهد داد.
 
وی یادآور شد: به‌دست آوردن یک توافق جامع با حفظ مصالح و حقوق ملت ایران در برابر دشمنان شاید غیرممکن و بعید به نظر می‌رسد.
 
امام جمعه دلوار بیان داشت: با خباثتی که از دشمن سراغ داریم مطمئنیم نه دست از تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ملت ما برمی‌دارد و نه حتی حقوق ما را به رسمیت می‌شناسد بنابراین روشن است که در چنین شرایطی دستیابی به توافق خوب و جامع امکان پذیر نیست.
 
زاهددوست تاکید کرد: کمترین سود این مذاکرات طولانی مدت برای ما این است که برای دنیا دست آمریکا و هم‌پیمانان او رو می‌شود و بی‌اعتمادی او برای جامعه جهانی روشن و اثبات می‌گردد.

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 5 فروردين ماه 1394
  • 533 بازدید
  • 6 نظر