خوش آمدید

افتتاح یک چمن مصنوعی و کلنگ زنی 10 زمین چمن در بخش دلوار و شهرستان تنگستان

شعبانی معاونت عمرانی فرمانداری تنگستان:

مسکن محرومین شهر اهرم و دلوار احداث گردد.


به گزارش خبرساحلی،با حضور آقای درفشی قائم مقام بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور معاونت فرمانداری تنگستان ،بخشدار وامام جمعه دلوار ریاست بنیاد مسکن استان و شهرستان تنگستان و دیگر مسئولین کلنگ زنی ده زمین ورزشی چمن مصنوعی شهرستان تنگستان  (به نمایندگی در گورک سادات) و یک زمین چمن مصنوعی در روستای گورک زایر ابراهیمی افتتاح و به مردم تقدیم شد.

پرویز شعبانی معاونت عمرانی در این آیین ها بیان کرد:مسکن محرومین نیاز ضروری دو شهر اهرم و دلوار است که با قول مساعد توسط قائم مقام 50واحد در این دو شهر ساخته و به این عزیزان تقدیم خواهد شد.

درویشی بخشدار دلوار در این مراسم گفت:حریم دریا در روستاهای نوار ساحلی بخش دلوار مردم ساحل نشین را با مشکل جدی مواجه کرده است که نیاز هست که قانون حریم دریا بازبینی شود.

امام جمعه محترم دلوار با تاکید بر جمعیت و تراکم و فاصله روستاهای بخش دلوار بامرکز شهرستان گفت: ضمن تشکر از خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی میطلبد برای رفاه و آسایش مردم بخش دلوار نمایندگی بنیاد مسکن در شهر دلوار به صورت تمام وقت یا به صورت اداره به مردم خدمات رسانی کند.

حیدرزاده شورای بخش دلوار بیان کرد: حق تفکیک عوارض روستایی توسط دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعیین و تکلیف و پرداخت گردد.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت ماه 1397
  • 232 بازدید
  • 0 نظر