خوش آمدید

افتتاح پروژه های عمرانی بخش دلوار با اعتبار 13 میلیارد تومان در هفته دولت

موضوعات : سیاسی, فرهنگی

حسن درویشی بخشدار دلوار:

پروژه های عمرانی بخش دلوار بالغ بر 13 میلیارد تومان اعتبار در روستاهای بخش دلوار با حضور مقامهای ارشد استان و شهرستان آغاز عملیات، افتتاح و به مردم تقدیم خواهد شد.

به گزارش خبرساحلی، جلسه شورای اداری بخش دلوار به منظور پر شور برگزار شدن مراسمات هفته دولت به ریاست بخشدار دلوار در سالن جلسات بخشداری دلوار برگزار شد.

حسن درویشی بخشدار دلوار ضمن گرامی دهه امامت فرا رسیدن هفته دولت را تبریک و یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

ایشان در این جلسه بیان نمود: تلاش دستگاهای اجرایی در جهت خدمت به مردم بوده و شایسته قدردانی است و به همین منظور هفته دولت یک فرصت برای ارائه عملکرد خدمات دولت به مردم خواهد بود .

وی افزود، مسئولین در مراسمات در کنار مردم  حضور پر رنگ تر داشته باشند و درب ادارات خود را با نصب بنر مربوط به هفته دولت و عملکرد مجموعه خود مزین نمایند.

بخشدار دلوار افزود ،پروژه های عمرانی بخش دلوار بالغ بر 13 میلیارد تومان اعتبار در روستاهای بخش دلوار با حضور مقامهای ارشد استان و شهرستان آغاز عملیات، افتتاح و به مردم تقدیم خواهد شد.

ایشان با توجه به نام گذاری یک روز در هفته دولت به نام کارمند گفت: مدیران دستگاهای اجرایی از کارمندان تلاشگر مجموعه خود در هفته دولت تجلیل و کارمندان نمونه اداره مربوطه خود را به دبیر برگزاری هفته دولت معرفی نمایند.

شایان ذکر است ریاست اداره آموزش پرورش منطقه دلوار بعنوان دبیر برگزاری هفته دولت در بخش دلوار معرفی شدند.


  • 684 بازدید
  • 0 نظر