خوش آمدید

افتتاح و آغاز 35 پروژه با اعتبار 153 میلیارد ریال در تنگستان

افتتاح و آغاز 35 پروژه با اعتبار 153 میلیارد ریال در تنگستان


افتتاح و آغاز 35 پروژه با اعتبار 153 میلیارد ریال در تنگستان

فرماندار تنگستان گفت : اعتبارات مصوب کمیته برنامه‌ریزی سال جاری شهرستان از دو محل اعتباری تملک دارایی و تبصره 22، مبلغ 355 میلیارد ریال می‌باشد که شامل 264 پروژه در 17 فصل می‌شود.

به گزارش ساحلی  -غلامرضا ترک‌زاده  فرماندار تنگستان در نشست شورای اداری شهرستان تنگستان در آستانه هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت برنامه‌های فرهنگی – اجتماعی و عمرانی متعددی در سطح شهرستان پیش بینی شده است.

وی اعلام کرد: به مناسبت هفته دولت 30 پروژه با اعتباری بالغ بر 97 میلیارد ریال در شهرستان افتتاح می‌شود که به نسبت سال گذشته 113 درصد افزایش اعتباری داشته است.

ترک‌زاده ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی 5 پروژه با اعتباری بالغ بر 56 میلیارد ریال در هفته دولت آغاز می‌شود که به نسبت سال گذشته 75 درصد افزایش اعتباری داشته است.

فرماندار تنگستان یادآور شد: مجموع اعتبارات مصوب کمیته برنامه‌ریزی سال جاری شهرستان از دو محل اعتباری تملک دارایی و تبصره 22، مبلغ 355 میلیارد ریال می‌باشد که شامل 264 پروژه در 17 فصل می‌شود.

وی به جزییات توزیع بین بخشی اعتبارات شهرستان تنگستان نیز اشاره و تصریح کرد: بیشترین سهم اعتبارات مصوب تملک دارایی شهرستان به فصل مسکن و شهر و روستایی به مبلغ 108 میلیارد ریال، فصل حمل و نقل جاده‌ای به مبلغ 68 میلیارد ریال، فصل فرهنگ و هنر به مبلغ 35 میلیارد ریال و فصل آموزش به مبلغ 27 میلیارد ریال اختصاص یافته است.

ترک زاده توجه به مطالبات و نیازهای جوانان تاکید و عنوان کرد: توسعه و احداث زیرساخت‌های ورزشی از مطالبات اصلی جوانان بوده که در این راستا در سال جاری مبلغ 68 میلیارد ریال به فصل ورزش و جوانان به ویژه جهت احداث 6 سالن ورزشی اختصاص یافته است.

وی همچنین به مناسبت‌های گذشته اشاره و ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به وطن گفت: آزادگان سرافراز، اسطوره‌های صبر و استقامت و صلابت در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند که سختی هجران را زیر شکنجه‌ها تحمل کردند.

غلامرضا ترک‌زاده آزادی را نعمت بزرگ الهی برشمرد و ابراز داشت: امروز مردم فلسطین به ویژه در نوار غزه در اسارت و محاصره‌اند که ان‌شاءالله روزی فرا برسد که این مردم مظلوم نیز از بند اسارت رهایی یابند و از نعمت آزادی برخوردار شوند.


  • 550 بازدید
  • 6 نظر