خوش آمدید

افتتاح شرکت پرورش دهنده آبزیان در روستای چاه‌پهن دربخش دلوارباحضور استاندار بوشهر

توسعه استان بوشهر دریامحور خواهد بود/افتتاح شرکت راموز پرورش دهنده آبزیان در روستای چاه‌پهن در بخش دلوار

به گزارش ساحلی ، مصطفی سالاری  در آئین افتتاح شرکت راموز پرورش دهنده آبزیان در روستای چاه‌پهن از توابع بخش دلوار تنگستان اظهار داشت: یکی از اولویت‌های  مهم در بوشهر سرمایه‌گذاری در بخش آبزی‌پروری است و هرگونه مشکلی در این خصوص وجود داشته باشد نهایت سعی و تلاش را خواهیم کرد تا برطرف شود و دستگاه‌های اجرایی استان باید در این زمینه همکاری و همراهی لازم داشته باشند.

استاندار بوشهر تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه آبزی‌پروری با جدیت بیشتری دنبال شناسایی فرصت‌ها باشند و هم سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را حمایت کنند.

سالاری خاطرنشان کرد: توسعه استان بوشهر توسعه دریامحور خواهد بود زیرا باید از این موهبت خدادادی که ما داریم نهایت استفاده را ببریم و این توسعه باید با همکاری بخش خصوصی صورت گیرد و دستگاه‌های دولتی نیز ملکفند با برنامه‌ریزی لازم حامی این بخش باشند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: دریا قابلیت‌های فراوانی دارد و نعمت بسیار عظیمی است، گر چه ما از دریا استفاده می‌کنیم اما ظرفیتی که ما استفاده می‌بریم بسیار ناچیز است ما بیشتر از این می‌توانیم استفاده داشته باشیم.

وی گفت: باید بتوانیم سهم آبزی‌پروری در سبد غذایی کشور را با بالا بردن راندمان تولید افزایش دهیم و با نگاهی که دولت به بخش آبزی‌پروری دارد می‌توانیم آبزی‌پروری را در استان گسترش دهیم.

استاندار بوشهر بیان کرد: با ایجاد فرصت‌ها و سرمایه‌گذاری در دو بخش گردشگری و شیلات زمینه به حرکت درآوردن چرخ اقتصادی این استان فراهم شود.

وی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی درخواست کرد تا با سرمایه‌گذاری در بخش آبزی‌پروری زمینه توسعه رونق اقتصادی استان را در این بخش فراهم آورند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 23 اسفند ماه 1392
  • 760 بازدید
  • 0 نظر