خوش آمدید

استاندار سیستان و بلوچستان برکنار شد

استاندار سیستان و بلوچستان برکنار شد/ سرپرستی این استان بر عهده معاون سیاسی سابق استانداری قرار گرفت


جدیدترین انتصاب وزارت کشور

استاندار سیستان و بلوچستان برکنار شد/ سرپرستی این استان بر عهده معاون سیاسی سابق استانداری قرار گرفت

استاندار سیستان و بلوچستان برکنار شد/ سرپرستی این استان بر عهده معاون سیاسی سابق استانداری قرار گرفت

براساس ادعای یک سایت محلی، با تصمیم هیات دولت و در اتفاقی غیر منتظره علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، استاندار استاندار مرکزی شده است.

  سایت محلی ندای زاهدان مدعی شده است که با تصمیم هیات دولت و در اتفاقی غیر منتظره علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، استاندار استاندار مرکزی و جایگزین مقیمی که اینک معاون سیاسی وزیر کشور شده است شد. همچنین جمشیدنژاد معاون سیاسی استاندار به عنوان سرپرست استانداری سیستان و بلوچستان منصوب شده است. همچنین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور با نمایندگان استان برای مشورت در خصوص انتخاب استاندار جدید جلسه فوری تشکیل داده است.

یکی از نمایندگان استان به ندای زاهدان گفت در جلسه با معاون وزیر کشور برخی نمایندگان استان از جابجایی علی اوسط هاشمی ابراز ناراحتی کردند اما بعضی نمایندان نیز از این اقدام استقبال کردند. این نماینده جنوب استان افزود : معاون سیاسی وزیر کشور گفته است با توجه به پیچیدگیهایی که در خصوص انتخاب استاندار مرکزی ایجاد شده بود و همچنین برخی درخواستها مبنی بر جابجایی علی اوسط هاشمی وزارت کشور به این جمع بندی رسیده است.

همچنین اخبار رسیده به ندای زاهدان حکایت از این دارد که وزارت کشور پنج گزینه را برای استانداری سیستان و بلوچستان در نظر دارد. اولین گزینه علی اصغر جمشید نژاد است که با توجه به شناخت و همکاری مشترک با مقیمی معاون وزیر کشور از شانس بالایی برخوردار است. همچنین شنیده شده است دولت به وزارت کشور اعلام کرده انتخاب اولین استاندار زن در سیستان و بلوچستان را نیز بررسی کند که در این شرایط زهرا اربابی معاون فعلی استانداری از شانس بالایی برخوردار خواهد بود.

از دکتر بندانی سرپرست فعلی دانشگاه سیستان و بلوچستان، علی باقریان معاون یونسی دستیار رییس جمهور و همچنین امینی استاندار سابق سیستان و بلوچستان به عنوان دیگر گزینه های استانداری سیستان و بلوچستان نام برده می شود.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 14 فروردين ماه 1394
  • 575 بازدید
  • 6 نظر