خوش آمدید

استاندار بوشهر وعده رفع مشکلات عمرانی و آبرسانی بخش دلوار داده است

زاهددوست امام جمعه دلوار:

استاندار هم جهت حل این مشکلات قول پیگیری و مساعدت دادند و هم در خصوص راه ارتباطی و هم در خصوص مشکلات آبرسانی به مردم و هم در جهت حل مشکلات عمران شهری و سایر مشکلات و مطالبات مطرح شده وعده دادند به رفع مشکلات مردم کمک کنند.


به گزارش خبرساحلی، حجت الاسلام زاهدوست در خطبه های این هفته خود گفت: مسؤولان بايد امنيت و حريم داخلى مردم و كشور را حفظ كنند و تعرض به امنيت و حريم داخلى مردم «حرام شرعى» است و نبايد انجام شود که بحمدلله امروز ایجاد و استفاده از پیام رسان ها و شبکه های داخلی به یک مطالبه مردمی و خودجوش تبدیل شده که مسئولین باید زیرساخت ها و ابزار آن را بیش از پیش تامین کنند..

امام جمعه دلوار اظهار کرد: تأكيد صریح رهبر معظم انقلاب اسلامى بر لزوم صيانت از حريم خصوصى افراد و این كه هرگونه تعرض به امنيت و حريم داخلى مردم را «حرام شرعى» خواندند، نشان مى‌دهد كه نظام اسلامى در حفاظت از حقوق مردم، مصمم و حساس است و  با افراد خاطی بدون اغماض برخورد خواهد كرد.

زاهدوست افزود: بزرگداشت اعیاد شعبانیه و خصوصا میلاد امام زمان (عج) یکی از شعائر الهی و دینی است بنابراین به تناسب عظمت معنوی این ایام  مردم شب و روز نیمه شعبان را بزرگ داشته و شادی‌ های متناسب شان امام زمان (عج) برگزار کنند و برنامه ‌های متعددی در سطح بخش برای بزرگداشت و جشن نیمه شعبان تدارک می بینیم و انتظار داریم شهردار محترم در سطح شهر و دهیاران محترم در سطح روستاها نسبت به فضاسازی و زیباسازی ، آذین‌ بندی خیابان ‌ها و نور افشانی های اقدام ویژه کنند و در برپایی ایستگاه های صلواتی و برگزاری جشن‌ ها و مراسم‌ ویژه میلاد امام زمان(عج) با برگزار کنندگان همکاری کنند.

استاندار بوشهر وعده رفع مشکلات عمرانی و آبرسانی بخش دلوار داد

وی با اشاره به جلسه امام جمعه، بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر دلوار با استاندار، عنوان کرد: در جلسه‌ای که با استاندار محترم داشتیم مهمترین مسائل و مشکلات شهر و بخش دلوار را مطرح شد و استاندار هم جهت حل این مشکلات قول پیگیری و  مساعدت دادند و   هم در خصوص راه ارتباطی و هم در خصوص مشکلات آبرسانی به مردم و هم در جهت حل مشکلات عمران شهری و سایر مشکلات و مطالبات مطرح شده وعده دادند به رفع مشکلات مردم کمک کنند.

احزاب سیاسی دولت را در کنترل ارز حمایت کنند

امام جمعه دلوار با اشاره به وضعیت سکه و ارز کشور، تصریح کرد: در هفته‌هاى اخير شاهد التهابات عجیب در بازار ارز و سكه بوديم به گونه‌اى که موجب فشار اقتصادی بر مردم و آشفتگی اقتصادی در کشور شد مسئولان بدانند که شرایط سخت اقتصادی امروز جامعه که مردم درگیر مسائل معیشتی و تورم هستند ، به‌هيچ‌عنوان تاب و توان این آشفتگی ها و مباحث حاشيه‌اى ندارند وهمه احزاب و جريان‌هاى سياسى تابع هر گرايشى كه هستند، بايد آستين همت را بالا زده و دولت را در كنترل ارز حمايت کنند و این نابسامانی‌ها را از فضای جامعه بردارند.

وی ادامه داد:  تقابل‌هاى خسته‌كننده،بى‌ ثمر و تكرارى سياسى راه بجایی نمی برد  و امیدواریم این آشفتگی ها خدایی ناکرده استفاده ابزاری از قیمت ارز  برای تحقق اهداف جریانات سیاسی نباشد..

ما همیشه معتقدیم آمریکا در هیچ جا هیچ غلطی نمی تواند بکند
زاهدوست با اشاره به انتشار خبر احتمال حمله آمریکا به سوریه، تاکید کرد: آمریکایی‌ها چندین سال است که می‌خواهند در سوریه دخالت کنند اما تا کنون تمام تلاش آن‌ها بی‌نتیجه مانده است، در ابتدا بدنبال سقوط حکومت سوریه بودند و سپس پروژه تجزیه سوریه را دنبال کردند و تمام راهها به روی خود بسته دیدند و اکنون که سوریه در مرحله تثبیت حکومت و آرامش نسبی قرار دارد آمریکایی ها سخن از حمله نظامی مطرح می کنند.

امام جمعه دلوار ابراز کرد:  ما همیشه معتقدیم آمریکا در هیچ جا هیچ غلطی نمی تواند بکند الان هم علیرغم همه فضاسازی ها و هیاهو ها همانطور که انتظار می رفت رئیس جمهور آمریکا از موضع قبلی خود عقب نشینی کرده  اما اگر هم بر اثر حماقت و جهالت ذاتی خود  دست به تحرکات نظامی در سوریه می زدند شکست دیگری برای آمریکایی ها در منطقه رقم می خورد و با یک افتضاح سیاسی و نظامی مبتلا می شدند.

وی عنوان کرد: تا این لحظه بارها ما شاهد اتهام زنی ها به ایران و سوریه مبنی بر این بوده‌ایم که نیروهای مسلح سوری از سلاح شیمیایی استفاده کرده اند و  کسانی این ادعاها را مطرح می‌کنند که به آمریکا وابستگی دارند، خود غربی ها پیش از این بارها اعلام کرده بودند که احتمال وجود سلاح شیمیایی نزد تروریست ها بسیار زیاد است.

زاهدوست تصریح کرد: حتی تروریست ها نیز بارها اعلام کرده‌اند که در صورت استفاده از سلاح شیمیایی مسئولیت بین المللی نداشته و ندارند و هر زمان تشخیص دهند از سلاح شيمیایی استفاده می کنند./


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 26 فروردين ماه 1397
  • 231 بازدید
  • 0 نظر