خوش آمدید

ادای احترام در محل شهادت رئیسعلی دلواری در بوشهر


ساحلی: در برنامه هفته بوشهر که پس از قلعه ریشهر، شهروندان بوشهری به سمت محل شهادت رییسعلی دلواری حرکت کرده و در تنگک یک به مقام شهید مبارزه با استعمار، رییسعلی دلواری ادای احترام خواهند کرد.


به گزارش ساحلی در بوشهر به نقل از ستاد بزرگداشت هفته بوشهر؛ ساعت هشت صبح روز دوشنبه، ۱۲ اسفندماه ۹۲ برنامه های "هفته بوشهر" رسما با تجمع مقابل شهرداری این شهر و حرکت به سمت قلعه ریشهر آغاز می شود.

بر اساس این گزارش، قرار است شهروندان بوشهری با حضور در مقابل شهرداری بوشهر، توسط اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شهرداری به قلعه ریشهر عزیمت کرده و مراسم "هفته بوشهر" را با ادای احترام به احمد خان تنگستانی، یکی از مبارزان نبرد با استعمار آغاز کنند.

همچنین پس از قلعه ریشهر، شهروندان بوشهری به سمت محل شهادت رییسعلی دلواری حرکت کرده و در تنگک یک به مقام شهید مبارزه با استعمار، رییسعلی دلواری ادای احترام خواهند کرد.پس از این مراسم، قرار است حاضرین به سمت کوه کزی واقع در تنگک سه حرکت کرده و در این محل نیز به سردار حماسه و مقاومت، خالو حسین بردخونی ادای احترام کرده و گوشه ای از صحنه مبارزه وی و یارانش با استعمار را بازسازی کنند.

همچنین قرار است شهروندان بوشهری پس از برگزاری این مراسم به سمت خیابان توحید، محل اعزام رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی و تشییع شهدای جنگ عزیمت کرده و مراسم ویژه ای را در این محل برگزار نمایند.

برپایی دالان تاریخ پایداری در خیابان توحید و شکری و حرکت به سوی گلزار شهدا از دیگر برنامه های صبح روز دوشنبه، ۱۲ اسفندماه سال ۹۲ می باشد.

گفتنی است پس از حضور شهروندان در گلزار شهدا، در این محل نیز به مقام شامخ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی ادای احترام شده و پس از قرائت فاتحه با سخنرانی شهردار بوشهر مراسم پایان خواهد یافت. 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 12 اسفند ماه 1392
  • 599 بازدید
  • 0 نظر