خوش آمدید

ادارات آموزش و پرورش شهرستان تنگستان و دلوار، کمیته امداد امام و بهزیستی آمادگی کامل ثبت نام از نیازمندان دریافت یارانه

موضوعات : سیاسی

فرماندار تنگستان تاکید کرد"

فراهم بودن امکانات لازم برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در تنگستان فرماندار تنگستان گفت: دستگاه‌های اجرایی و ذیربط باید امکانات لازم را برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه فراهم کنند.


خبرگزاری فارس: فراهم بودن امکانات لازم برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در تنگستان
 

به گزارش خبرگزاری سا حلی  غلامرضا ترک‌زاده ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در شهرستان تنگستان اظهار داشت: مرحله دوم ثبت‌نام اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها از روز چهارشنبه بیستم فروردین ماه ایجاب می‌کند برای اجرای این طرح دستگاه‌های اجرایی مرتبط با موضوع فعال باشند.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: در این مرحله مجددا از همه سرپرستان خانوارها از طریق سامانه ثبت نام به‌عمل می‌آید و باید برای ایجاد تسهیل  ثبت‌نام از متقاضیان،  امکانات لازم به‌کارگرفته شود.

وی افزود: در جهت حمایت از سیاست‌های اقتصادی دولت، توصیه می‌شود که افراد متمکن با تکمیل نکردن فرم ثبت نام و استنکاف از دریافت یارانه نقدی در اجرای مطلوب فعالیت‌های عمرانی، بهداشتی و درمانی، اقتصادی دولت مشارکت داشته باشند.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: دفاتر پیشخوان دولت، کافی‌نت‌ها، دفاتر پلیس 10+ و دفاتر آ‌ی‌‌سی‌تی روستایی در شهرستان باید با آمادگی کامل برای ثبت نام از متقاضیان  امکانات را به‌صورت تمام وقت (24ساعته) فراهم کنند.

فرماندار تنگستان افزود: ادارات آموزش و پرورش شهرستان تنگستان و دلوار، کمیته امداد امام و بهزیستی آمادگی کامل برای ثبت نام از نیازمندان دریافت یارانه در سطح شهرستان تنگستان داشته باشند.

در ادامه مسئولان آموزش و پرورش شهرستان تنگستان، آموزش و پرورش دلوار، بهزیستی، کمیته امداد امام و مخابرات شهرستان گزارشی از اقدامات حوزه کاری خود برای ثبت نام از افرادی که خواهان دریافت یارانه هستند به این جلسه ارائه کردند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 19 فروردين ماه 1393
  • 863 بازدید
  • 0 نظر