خوش آمدید

اختلافات لفظی روسای قوا وجهه نظام را خدشه‌دار می‌کند

موضوعات : سیاسی, فرهنگی

 

امام جمعه دلوار با اشاره به اختلافات لفظی روسای قوا گفت:

این نوع اختلافات لفظی می‌تواند خدشه‌دار کردن وجهه جمهوری اسلامی را به دنبال داشته باشد.


به گزارش خبرساحلی ، حجت‌الاسلام  علی زاهددوست در آیین سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته شهر دلوار اظهار داشت: از حضور عاشقانه و پرشور مردم ولایت‌مدار بخش دلوار  در تمامی مراسم‌ها و مناسبت‌های انقلاب به ویژه سال روز حماسه 9 دی و بزرگداشت 13 دی ماه سال روز سفر پر برکت مقام معظم رهبری به دلوار در شهرستان تنگستان قدردانی می کنم.

وی اضافه کرد:صحنه‌ها و تصاویر گویای این است که مردم بخش دلوار در 13 دی ماه سال 1370 با تمام عشق به استقبال از رهبر و مولای خود آمدند و این امر نشانه عشق و پایبندی مردم منطقه به ولایت و رهبری است.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: آن شور و هیجانی که مردم به خاطر شوق دیدار حضرت آقا از خودشان به نمایش گذاشتند هرگز از صفحه تاریخ پر افتخار این منطقه پاک نخواهد شد

وی ادامه داد: برگزاری مراسم حماسی و باشکوه سالروز سفر مقام معظم رهبری بعد از گذشت 25 سال در واقع تجلی شور و شعور و اوج وفاداری مردم بخش مرکزی شهرستان تنگستان به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و برگ زرینی در کتاب افتخارات این خطه حماسه‌ساز ثبت شده است.

زاهددوست یادآور شد: تمام عاشقان ولایت می‌دانند که مردم بخش دلوار در ولایت مداری و حرکت‌های ولایت‌مدارانه همواره پیشگام و جلودار بوده اند و بزرگداشت 13 دی هم دلیلی آشکار بر این مدعاست.

امام جمعه دلوار یادآور شد: لازم می‌دانم از همکاری اعضاء ستاد بزرگداشت هفته بصیرت و برکت، دبیر این ستاد، فرماندهی سپاه، سرپرست  بخشداری، شورای اسلامی و شهردار دلوار، مسؤولان و مدیران شهرستان تنگستان و بخش دلوار، روحانیت معظم، خانواده‌های معظم شهدا، نوادگان شهید رئیسعلی دلواری، بسیجیان، ایثارگران و سایرآحاد مردم قدردانی کنم.

وی ادامه داد: امیدواریم آرزوی دیرین و همیشگی مردم بخش دلوار که دیدار با مقام معظم رهبری است مجددا تحقق یابد و مردم بتوانند از نزدیک حلاوت دیدار با مقتدایشان را بچشند.

 

زاهددوست بیان کرد: از خدای سبحان استدعا داریم این انس و الفت و پیوند ناگسستنی بین امام و امت را پایدار و سایه پربرکت رهبر معظم انقلاب اسلامی بر سر همه امت اسلامی مستدام فرماید.

وی با شاره به سفر وزیر نیرو و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به شهرستان تنگستان ظرف 10 روز گذشته یادآور شد: از حضور اعضاء هیات دولت در شهرستان تنگستان و بخش دلوار تشکر می کنیم اما امیدوارم به وعده‌های داده شده عمل و بخشی از مشکلات این مردم عزیز برطرف شود.

امام جمعه دلوار عنوان کرد: امیدوارم این رفت و آمدها  آن‌طور که عده‌ای در جامعه می‌گویند شانتاژ انتخاباتی نباشد و وعده‌ها هم به اصطلاح سر خرمن قرار نگیرد.

وی بیان کرد: مردم این وعده‌ها را جدی گرفته اند و روی آن هم حساب کرده‌اند و امیدوارم دولت بتواند نسبت به انتظاراتی که برای مردم ایجاد کرده است بزودی پاسخگو باشد.

زاهددوست با اشاره به اختلافات لفظی روسای قوا گفت: این نوع اختلافات لفظی می تواند خدشه‌دار کردن وجهه جمهوری اسلامی را به دنبال داشته باشد و مردم از مسؤولان به خصوص روسای قوا کار و تلاش و رقابت در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و جامعه را انتظار دارند و این بگو مگوهای بی فایده دردهای مردم را دوا نمی کند بلکه مشکلی بر مشکلات مردم اضافه می کند.

وی افزود: اگر فضای کشور به فضایی برای تسویه حساب‌های سیاسی تبدیل شود، برای نظام اسلامی و مردم مضر است زیرا این رفتارها برای کشور هزینه زیادی دارد و موجب بی اعتمادی مردم به نظام می شود.

امام جمعه دلوار بیان کرد: چه اصراری است که روسای قوا می خواهند اختلاف‌های شان را از پشت  تریبون و در منظر رسانه‌ها حل کنند؟ بسیاری از اختلاف نظرها و احیانا سوء تفاهم‌ها بهتر است در جلسات خصوصی و رو در رو مطرح شود و به فضای جامعه رسانده نشود.

وی تاکید کرد: برخی ها اصرار بر دو قطبی شدن جامعه دارند، این در حالی است که رهبری معظم انقلاب بارها هشدار داده اند مراقب دو قطبی شدن فضای جامعه باشند اما گویا برخی می خواهند از فضای مسموم دوقطبی در جامعه بهره‌برداری سیاسی کنند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 17 دي ماه 1395
  • 538 بازدید
  • 0 نظر