خوش آمدید

اتمام رساندن پروژه بزرگراه بوشهر - دیرازچاه تلخ تا دلوارتا پایان سال:

اتمام رساندن پروژه بزرگراه بوشهر - دیرازچاه تلخ تا دلوارتا پایان سال:وی از اسفالت محدوده روستای چاه تلخ به دلوار خبرداد وگفت: این مسیر برای بخش دلوار از محورهای مهم است که تا 20 روز آینده عملیات اسفالت آن به پایان می‌یابد.


به گزارش ساحلی محمد راز دشت  در نشستی بررسی مشکلات پروژه‌های قرارگاه خاتم الانبیاء با بیان اینکه قرارگاه سازندگی نقش ویژه‌ای در طرح‌های مهم و زیربنایی دارد اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا مشارکت ویژه‌ای در بازسازی و سازندگی  طرح‌های مختلف دارد.

وی با بیان اینکه بزرگراه دیر- بوشهر یکی از طرح‌های این قرارگاه است تصریح کرد: بزرگراه بوشهر به دیر 14 قطعه است که قطعه 14 تمام شده و قطعه 13 نیز بزودی به بهره‎برداری می‌رسد.

مدیرعامل موسسه الهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا  با اشاره به اینکه قطعات یک تا پنج حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی گفت: قطعه پنج کامل شده و قطعات هفت، هشت و 9 نیز در حال انجام و مابقی قطعات متوقف است.

رازدشت به پیشرفت فیزیکی بزرگراه 192 کیلومتری بوشهر دیر پرداخت وگفت: متوسط پیشرفت فیزیکی پروژه بزرگراه بوشهر - دیر 58درصد است و تلاش می‌شود این رقم افزایش یابد.

وی از اسفالت محدوده روستای چاه تلخ به دلوار خبرداد وگفت: این مسیر برای بخش دلوار از محورهای مهم است که تا 20 روز آینده عملیات اسفالت آن به پایان می‌یابد.

مدیرعامل موسسه الهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با بیان اینکه در اجرای بزرگراه بوشهر – دیر سه‌هزار و 60 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود گفت: از این میزان سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 280 میلیاردریال آن در تعهدات وزارت نفت است.

راز دشت از تخصیص 200 میلیاردریال برای ادامه این طرح خبرداد و گفت: 200 میلیارد ریال تا هفته آینده به بزرگراه 192 کیلومتری بوشهر دیر تخصیص می‌یابد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 10 اسفند ماه 1392
  • 502 بازدید
  • 0 نظر