خوش آمدید

آیین افتتاح مدرسه خیرساز روستای چاه پهن بخش دلوار برگزار شد

رفیعی پور فرماندار تنگستان:

به برکت انقلاب اسلامی، علم و سواد آموزی در ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار شده و ایران به درجات بالایی رسیده است.
 

به گزارش خبر ساحلی،مدرسه خیر ساز ایران من در روستای چاه پهن در بخش دلوار تنگستان، با حضور فرماندار تنگستان، نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران، مدیرکل نوسازی مدارس استان، بخشدار دلوار و  خیرین مدرسه ساز به بهره برداری رسید.

عبدالحسن رفیعی پور، فرماندار تنگستان ضمن تشکر از اقدام بسیار خوب خیرین در احداث‌ این مدرسه اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، علم و سواد آموزی در ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار شده و ایران به درجات بالایی رسیده است.

ایشان افزودند: انقلاب به لطف خدا و ایستادگی مردم عزیز و کوشش دانش آموزان در مقابل استکبار ایستاد و با رشد علمی، خود را از وابستگی رهانید و آزاد شد و هر روز شاهد به بار نشستن شکوفه های علم در عرصه جهانی هستیم.

نماینده عالی دولت در تنگستان بیان داشت: مردم تنگستان با دلاورمردی رئیسعلی دلواری و زائر خضرخان اهرمی سرداران بزرگ مبارزه با استعمار انگلیس و عالمانی چون علم الهدای اهرمی و معتقد اهرمی دین خود را به کشور ادا نموده و امروز شما خیرین عزیز دین خود را به مردان این آب و خاک ادا نمودید و با این اقدام بسیار شایسته، نام خود را در دل مردم این روستا ثبت نموده و قدردان این کار نیک شما می باشند.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 27 بهمن ماه 1397
  • 1212 بازدید
  • 5 نظر