خوش آمدید

آیا احمدی نژاد نماینده مجلس می شود!؟

آیا احمدی نژاد نماینده مجلس می شود!؟


یک سایت خبری محلی شهرستان نهاوند از احتمال کاندیداتوری محمود احمدی نژاد در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه خبر داد.

به گزارش شریان نیوز ، اکنون صحبت های مختلفی در خصوص حضور یاران احمدی نژاد در انتخابات سال 94 مجلس مطرح شده تا جایی که حتی خبر تعیین لیست 150 نفره کاندیداها در حوزه های انتخابیه مختلف توسط رییس جمهور سابق نیز منتشر شده بود.

http://shariyan.com/upload/article/16626/namaye.jpg

با این وجود در حالی که حضور شخص احمدی نژاد در انتخابات مجلس هنوز به طور جدی مطرح نشده است، گفته می شود که صحبت های اولیه با او برای نمایندگی مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی مطرح شده است.

برخي از رسانه ها در اوایل روز های عید خبری مبنی بر اینکه احمدی نژاد گفته است " (حتما در انتخابات مجلس شرکت میکنم)" منتشر کردند که اما بعد به شوخی اظهار کرده: من منظورم مشارکت در رای گیری بود همین!...

محمود احمدی نژاد و هیچ یک از یاران نزدیک او هنوز واکنشی به این اخبار نشان نداده اند.

گفتنی است بعد از پایان دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد، برخی اعتقاد داشتند او در تدارک کاندیداتوری و ورود به مجلس است تا در گام بعد کرسی ریاست پارلمان را نیز تصاحب کند.

شهرستان نهاوند در استان همدان از دهم آذرماه 92 با پذیرش استعفای مهدی سنایی از سوی نمایندگان مجلس، بدون نماینده شد. سنایی به دلیل انتصاب به عنوان سفیر ایران در روسیه از نمایندگی کنار رفته بود. با وجود آنکه به نظر می رسید این شهرستان تا انتخابات 94 نماینده ای نخواهد داشت اما بر اساس توافق مجلس و دولت قرار شد انتخابات میان دوره ای مجلس آبان 93 در نهاوند، تفت و میبد برگزار شود و اما آیا به نظر شما در صورت شرکت احمدی نژاد رای می آورد!؟
 

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 10 فروردين ماه 1393
  • 634 بازدید
  • 0 نظر