خوش آمدید

آمادگی تیم‌های امدادی دریایی و کوهستانی تنگستان در ایام تعطیلات نوروز:

آمادگی تیم‌های امدادی دریایی و کوهستانی تنگستان در ایام تعطیلات نوروز:


 سرپرست فرمانداری تنگستان از آمادگی تیم‌های امدادی دریایی و کوهستانی تنگستان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
  به گزارش ساحلی از تنگستان، غلامرضا ترک‌زاده ظهر امروز در جلسه تسهیلات سفر شهرستان تنگستان اظهارداشت: تمام دستگاه‌های اجرایی ، بهداشتی و خدماتی شهرستان برای استقبال از مسافران، گردشگران و ارائه خدمات‌رسانی مطلوب به آنان آمادگی لازم داشته  باشند.

ترک‌زاده افزود: میراث فرهنگی ضمن تهیه اقلام تبلیغاتی و توزیع بین مسافران، نصب بنر و تابلو تبلیغاتی درمناطق گردشگری درسطح شهراهرم و دلوار در دستور کار خود قرار دهد.

سرپرست فرمانداری تنگستان با اشاره به وجود جاذبه گردشگری فراوان در تنگستان تصریح کرد:  وجود موزه شهید رئیسعلی دلواری، ساحل زیبای دلوار، منطقه نمونه گردشگری خاییز، قلعه زایر خضر خان و بقاء متبرکه نقاطی هستند که در جذب گردشگر شهرستان تنگستان بسیار حائز اهمیت است.

ترک‌زاده تصریح کرد: ادارات آموزش و پرورش در دو بخش مرکزی و دلوار آمادگی کامل برای اسکان مهمان و گردشگران مراجعه کنند به  شهرستان داشته باشند.

وی همچنین گفت: از جمعیت هلال  احمر و بهداشت و درمان شهرستان انتظار داریم تا پایگاه‌های امداد جاده‌ای، امداد و نجات دریایی و امداد و نجات کوهستانی را در حال آمده باش کامل قرار دهند.

سرپرست فرمانداری تنگستان از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان تنگستان خواست درایام نوروزی با حضور در شهرستان آماده استقبال از میهمانان نوروزی باشند.

در ادامه اعضای عضو ستاد تسهیلات سفر تنگستان گزارشی از عملکرد حوزه خود در خصوص آماده‌کردن زیرساخت برای استقبال از مهمانان و گردشگران در ایام تعطیلات نوروزی به جلسه ارائه  دادند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 27 اسفند ماه 1392
  • 561 بازدید
  • 0 نظر