خوش آمدید

آغاز مسابقات جام شهدای بندر خورشهاب بمناسبت ماه مبارک رمضان

موضوعات : ورزشی

درویشی بخشدار دلوار:

 مهم ترین دستاوردهای این رقابت های هیجان انگیز  در ماه مبارک رمضان ایجاد همبستگی، همدلی و صمیمیت بیشتر مابین هم شهری و هم روستایی و هم استانی ها خواهد بود.


به گزارش خبرساحلی ،همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، مسابقات فوتسال جام رمضان که با ایده ی جوانان خوش فکر و دوستدار ورزش هیجان انگیز فوتسال با نام شهدای بندر خورشهاب برگزار شد.به همین مناسبت

جام شهدای بندر خورشهاب با حضور 12 تیم از نقاط مختلف استان در بیست و دومین دوره خود در  روستای خورشهاب با حضور بخشدار دلوار و دیگر مسئولین افتتاح و برگزار شد.

درویشی بخشدار دلواردر این مراسم خاطرنشان کرد:مهم ترین دستاوردهای این رقابت های هیجان انگیز  در ماه مبارک رمضان ایجاد همبستگی، همدلی و صمیمیت بیشتر بین ورزشکاران استان خواهد بود.

وی افزود،در ماه مبارک رمضان که بعضاً روزه گرفتن باعث کم تحرکی می شود، برگزاری چنین مسابقاتی سبب نشاط و سرزندگی خواهد شد.

درویشی بیان کرد ،ورزش کردن و روزه گرفتن همزمان باعث سلامتی بیشتر می شود که هدف از برگزاری جام رمضان این است که علاوه بر تحرکات جسمی، هیجان و اشتیاق ناشی از ایجاد حس رقابت در کنار احساس معنویتی که در این ماه تجلی بیشتری می یابد.

وی در پایان گفت ، مسابقات در فضای سالم در این ماه مبارک  برای مردم بخش و بخصوص مردم  روستای خورشهاب  فوتسال دوست خاطره انگیزخواهد ماند.

گزارش تصویری:

 

 


  • 755 بازدید
  • 0 نظر