خوش آمدید

آغاز سال تحصیلی 97-98 با تدبیر و فراتر از هر سال در دلوار

موضوعات : فرهنگی

حسن درویشی بخشدار دلوار:

ارتقاء سطح  کیفی آموزش تحصیلی شهر و روستاها  در خانواده ها فرهنگ سازی شود.

به گزارش خبرساحلی،جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه دلوار با حضور امام جمعه دلوار و اعضای شورا  به ریاست بخشدار دلوار در سالن جلسه آموزش و پرورش برگزار شد.

بخشدار دلوار ار ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و بازگشایی مدارس بیان نمود: طی جلساتی با مدیریت نوسازی مدارس تلاش نموده ایم تا مدرسه دبستان روستای چاهپهن در ماه های آغازین بازگشایی مدارس افتتاح و تقدیم به مردم این روستا گردد.

ایشان با توجه به حفظ ایمنی و سلامت دانش آموزان خاطرنشان کرد: مدارس در مسیرهای پر رفت آمد بخصوص مسیرهای اصلی طی یک جلسه درهفته جاری با شورای ترافیک شهرستان ایمن سازی خواهیم نمود.

درویشی ضمن قدردانی از شوراها و دهیاران روستاها درهمکاری طرح تقویت بنیه علمی در بخش دلوار افزود: دهیاران و شورای اسلامی روستاها همواره در کنار آموزش و پرورش بوده و نقش ارزنده ای را در آموزش دانش آموزان و بازگشایی مدارس ایفا نموده اند.

وی خاطر نشان کرد: برای بالا بردن سطح کیفی آموزش در مدارس بخش دلوار با توجه به ارزیابی و ارزش یابی دقیق از مدیران و دبیران توانمند استفاده نمایند.

ایشان افزود: خانواده ها نقش اصلی بالا بردن سطح کیفی آموزش در دانش آموزان  را خواهند داشت که در این مهم خانواده ها ارتباط خود را با مدارس نزدیکتر نمایند.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 26 شهريور ماه 1397
  • 249 بازدید
  • 0 نظر