خوش آمدید

آغاز به کار شبکه های جدید ماهواره ای فرقه شیرازی ها

امپراتوری ماهواره فرقه لندنی شیرازی درصدد گسترش؛

آغاز به کار شبکه های جدید ماهواره ای فرقه شیرازی ها


امپراتوری ماهواره فرقه لندنی شیرازی درصدد گسترش؛

آغاز به کار شبکه های جدید ماهواره ای فرقه شیرازی ها

در روزهای قبل و همزمان با ایام محرم و عاشورا و تاسوعای حسینی چند شبکه ی ماهواره ای به اصطلاح مروج فرهنگ شیعی از سوی فرقه شیرازی ها راه اندازی و افتتاح گردیده است تا بیش از پیش تفرقه افکنی کنند و به اسم اسلام به اسلام خیانت کنند و اهداف دشمنان قسم خورده اسلام را به پیش ببرند.

 
روباه پیر انگلیس که از هر حربه ای برای جریان سازی و جو سازی بر علیه اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می کند با حمایت و پشتیبانی کلان مالی از فرقه افراطی شیرازی ها بشدت سعی می کنند تشیع را افراطی و تفرقه افکن در جهان نشان دهند شبکه های ماهواره ای را بهترین ابزار برای خودش می بیند .
 
امپراتوری ماهواره فرقه لندنی شیرازی که با حمایت ها و پشتیبانی کلان رسمی و غیر رسمی انگلیس در دنیا به اصطلاح مروج فرهنگ تشیع هستند اما در اصل بزرگترین خیانت را اول به اسلام و بعد به تشیع می کنند قصد دارند تا با راه اندازی شبکه های جدید با نام های ارزشی برای شیعه طرفدار و مرید برای خودشان جمع کنند و افراطی گری را به اسم تشیع در جهان اسلام گسترش دهند.
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/567856.jpg
 
افراط و تفریط مسئله ای است که اسلام همیشه از آن در طول تاریخ ضربه خورده است و امروز فرقه شیرازی ها در جهان اسلام سعی می کنند با تبلیغات گسترده این سمئله را دامن گیر مسلمین کنند که در این راه از حمایت ها و پشتیبانی کلان غربی ها بخصوص انگلیس برخوردار شده اند ، از دادن دفاتر به آنها در لندن گرفته تا حمایت مالی کلان و در اختیار گذاشتن شبکه های ماهواره ای و تامین هزینه آنها برا پیش برد اهداف شان.
 
به نقل از انقلاب نیوز، سایت رسمی دفتر سید صادق شیرازی در روزهای قبل خبر راه اندازی و افتتاح شبکه جهانی بیت العباس را بصورت ویژه منتشر کرده بود که این شبکه هم به امپراتوری ماهواره ای فرقه شیرازی ها پیوسته است .
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/678_1415193253.jpg
 
توهین به اهل تسنن ، قمه زنی ، توهین به عایشه همسر پیامبر ، توهین به دیگر مذاهب و افراطی گری بزرگترین اهداف شبکه های ماهواره ای فرقه شیرازی هاست و خیانت به اسلام بزرگترین دست آورد شان که متسفانه می طلبد بصرت و آگاهی مسلمین بیش از پیش بالا برود و از اهداف متولیان این شبکه های به اصطلاح شیعی آگاه شوند .

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 18 آبان ماه 1393
  • 765 بازدید
  • 0 نظر