خوش آمدید
خبر ساحلی

آغاز بهره برداری از مخزن 5 هزار مترمکعبی دلوار در هفته دولت

*بعد از 10 سال انتظار و نیاز مردم شهر و بخش دلوار بالاخره مخزن 5 هزار مترمکعبی شهر دلوار با حضور استاندار و نماینده محترم تنگستان و دشتی در مجلس و دیگر مسئولین به بهره برداری رسید.*

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: 105 هزار مترمکعب ظرفیت آب شیرین‌کن در دولت سیزدهم در استان طراحی شده که تا سه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، محمد هادی رستمیان در مراسم افتتاح تأسیسات آبرسانی تنگستان اظهار داشت: در راستای تأمین آب پایدار در استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته و شاهد طرح‌های مهمی هستیم.

وی اضافه کرد: تلاش‌های بسیار زیادی نیز برای جلوگیری از خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده در استان بوشهر صورت گرفت و خوشبختانه تابستان امسال را بدون این خاموشی‌ها پشت سر گذاشتیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: در کمتر از یک سال استقرار دولت، ۱۰۵ هزار مترمکعب ظرفیت آب شیرین‌کن برای استان بوشهر تعریف شده که تا سه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت‌های پروژه‌های استان بوشهر در مدت فعالیت دولت سیزدهم با چند سال قبل برابری می‌کند. با دغدغه مسئولان استان شاهد کارهای بزرگی در سطح استان هستیم.

گزارش تصویری:

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 159 بازدید
  • 0 نظر