خوش آمدید

آغاز امتحانات مدارس بوشهر از ۱۷ اردیبهشت

موضوعات : بدون موضوع

آغاز امتحانات مدارس بوشهر از ۱۷ اردیبهشت


خبر ساحلی : مدیرآموزش و پرورش شهرستان بوشهر از آغاز امتحانات مدارس شهرستان بوشهر در سطوح مختلف از ۱۷ اردیبهشت خبر داد.

 

به گزارش خبر ساحلی  به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر؛ فرامرز سلیمی فرد در جمع مدیران مدارس این شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به فصل ساماندهی نیرو ها در مدارس برای سال جدید توجه خاصی به جایگزین نیروهای کارآمد خواهد شد.

وی با بیان اینکه اکنون در برخی مدارس شاهد افرادی ناکار آمد در مقاطع مختلف هستیم افزود: جایگزین این افراد نیروهای تحصیل کرده در رشته های مربوطه برای هر درس به مدارس معرفی می شوند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر با توجه به نزدیک شدن روز معلم عنوان کرد: معلمان افرادی تاثیر گذار در روند رشد جامعه هستند و می توانند موجب تحقق شعار امسال گردند.

سلیمی فرد افزود: با توجه به اینکه  فرهنگ یکی از موارد مهمی است که مقام معظم رهبری نیز در شعار امسال در کنار مسئله اقتصادی آورده است لذا معلمان می توانند در فضای آموزشی به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه ضمن اشاره به اجرای طرح جابربن حیان در ۵۰ درصد از مدارس ابتدایی  این شهرستان گفت: این طرح با هدف پرورش تفکر، خلاقیت،تقویت مهارت، ارتقاء روحیه کنجکاوی ، پرسشگری و برقراری ارتباط  در مدارس اجرا می گردد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: امسال در ۲۲مدرسه ابتدایی شهرستان بوشهر نظام تحصیلی دوره ای مستقر شد که این نظام  موجب ایجاد انطباق بیشتر فرایند های آموزشی و پرورشی دانش آموزان به استناد از سند تحول بنیادین می شود.

سلیمی فرد با بیان اینکه زمان امتحانات امسال به دلیل مسابقات جام جهانی از ۱۷ اردیبهشت آغاز و تا ۱۳ خرداد نیز ادامه خواهد داشت خاطر نشان کرد: اولیاء با فرآهم کردن محیطی آرام برای دانش آموزان می توانند موجب موفقیت دانش آموزان در امتحانات پایان سال گردد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 7 ارديبهشت ماه 1393
  • 744 بازدید
  • 5 نظر