خوش آمدید

آزادراه بوشهر - شیراز امسال اجرایی می‌شود/ کاهش 45 کیلومتری مسیر بوشهر - شیراز

آزادراه بوشهر - شیراز امسال اجرایی می‌شود/ کاهش 45 کیلومتری مسیر بوشهر - شیراز


   
دکتر سالاری استاندار بوشهر:
آزادراه بوشهر - شیراز امسال اجرایی می‌شود/ کاهش 45 کیلومتری مسیر بوشهر - شیراز

خبر ساحلی : استاندار بوشهر از کاهش 45 کیلومتری مسیر بوشهر به شیراز خبر داد و گفت: آزادراه بوشهر شیراز امسال اجرایی می‌شود.

 به گزارش خبر ساحلی  مصطفی سالاری ظهر چهارشنبه در نشست کمیته مدیریت ایمنی و حمل و نقل و سوانح رانندگی استان بوشهر بر لزوم تلاش برای کاهش تلفات جاده‌ای تاکید کرد و اظهار داشت: باید تلاش شود تا با امکانات موجود و محدودیت‌های منابع شرایط ایمنی در جاده‌های استان بهبود یابد و شاهد کاهش تصادفات و تلفات باشیم.

 وی خواستار تسریع در رفع نقاط حادثه‌خیز استان شد و افزود: یکی از این نقاط تقاطع چغادک است دارای امار بالایی در زمینه تصادفات و تلفات است که باید اصلاح شود که پنج میلیارد ریال برای اصلاح تقاطع حادثه‌خیز تخصیص می‌یابد.

 استاندار بوشهر از ادامه داد: در برخی موارد توان اعمال هزینه برای کاهش تلفات و تصادفات را داریم که باید بی‌درنگ در این زمینه تلاش کنیم و این موضوع در اولویت مسئولان باشد.

 وی از شناسایی نقاط حادثه خیز استان خبر داد و بیان داشت: اصلاح این نقاط نیازمند حرکتی سریع است و باید تلاش شود که اصلاحات مورد نیاز انجام شود.

 سالاری خواستار تلاش برای فرهنگ‌سازی رعایت قوانین و مقررات رانندگی شد و افزود: رسانه‌ها و صدا و سیما نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند که امیدواریم شاهد اجرای این برنامه‌ها باشیم.

کاهش 45 کیلومتری مسیر بوشهر - شیراز

 وی با اشاره به پراکنش مناسب اورژانس جاده‌ای در استان بوشهر اضافه کرد: حضور به‌موقع پلیس و نیروهای امدادی در هنگام بروز حوادث از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و امیدواریم شاهد اجرای برنامه‌های آموزشی خوبی در این زمینه باشیم.

 استاندار بوشهر با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای توسعه استان بوشهر در بخش صنعت و بازرگانی تاکید کرد: تحقق این مهمی باعث افزایش ترافیک و حمل و نقل در استان بوشهر می‌شود که شرایط کنونی پاسحگو نیست و باید برنامه‌ریزی مناسبی برای توسعه راه‌ها و افزایش ایمنی آنها داشت باشیم.

 وی همچنین به پیگیری‌های صورت‌گرفته برای اجرای آزاد راه بوشهر - شیراز خاطرنشان ساخت: اجرای آزاد راه بوشهر - شیراز با کاهش 45 کیلومتری مسیر فعلی توجیه اقتصادی خوبی دارد.

 سالاری از اجرای این آزادراه در سال جاری خبر داد و بیان داشت: در حال حاضر در صدد انتخاب سرمایه‌گذار هستیم که چند متقاضی برای سرمایه‌گذاری در این بخش وجود دارد و امیدواریم اجرای آن امسال آغاز شود.


  • 726 بازدید
  • 0 نظر