خوش آمدید

آرزوی چند ساله مردم عالیشهر محقق شد/ شهر جدید عالیشهر مجوز شهرداری گرفت

آرزوی چند ساله مردم عالیشهر محقق شد/ شهر جدید عالیشهر مجوز شهرداری گرفت


 

بالاخره با پیگیری های نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، وزیر کشور موافقت خود را با تاسیس شهرداری در شهر جدید عالیشهر از توابع شهرستان بوشهر اعلام کرد.

 

ظهر امروز (یکشنبه)دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور موافقت خود را با تاسیس شهرداری در شهر جدید عالیشهر از توابع شهرستان بوشهر اعلام کرد.

 بالاخره با پیگیری های عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی پس از مدت ها انتظار آرزوی چند ساله مردم شهر جدید عالیشهر محقق، و مجوز شهرداری این شهر توسط وزیر کشور به امضا رسید.


یادآور می شود، شهر جدید عالیشهر از داشتن شهرداری به عنوان نهادی که مسئولیت عمران و آبادی، بهداشت شهر و رفاه ساكنان آن را دارد محروم بوده و مردم آن چندین سال است که با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. اما پس از پیگیری های جمیری و نشست و رایزنی ها با مقامات ارشد وزارت کشور انتظار دیرینه مردم این شهر محقق گردید و این شهر صاحب شهرداری می شود.


امید است شورای شهر عالیشهر نیز با درایت خود فردی لایق و توانمند را به عنوان اولین شهردار این شهر انتخاب، و شاهد تغییر و تحولاتی خوب و مناسبی در عرصه عمران و آبادانی این شهر جدید التاسیس و رفع مسائل و مشکلات مردم آن باشیم.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 12 شهريور ماه 1393
  • 646 بازدید
  • 0 نظر